Loft Yazılım - Öğrenci Ücret Takip Programı

Programımız ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda belirtilmiştir. Aklınıza takılan yada çözüm bulamadığınız konular olursa bizimle iletişime geçebilir kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz.


Evet, Herhangi bir yazılımı gözünüz kapalı alamazsınız işinize yarayıp - yaramadığını, işlerinizi kolaylaştırıp kolaylaştırmadığını görebilmeniz için herhangi bir ücret ödemeden 15 Gün Deneme imkanı sunuyoruz. 15 Gün sonunda satın almak istediğinizde gerekli lisans işlemleri tamamlanarak programı yasal hali ile kullanabiliyorsunuz.

Programımızın çalışması için Microsoft SQL Express ve SQL Management Studio programlarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Güncelleme talepleri gerekli değerlendirmeler yapılarak ihtiyaç halinde gerçekleştirilmektedir.

Evet, Programımızda dilediğiniz kadar kullanıcı oluşturabilir, oluşturmuş olduğunuz kullanıcılara kısıtlamalarda bulunabilirsiniz.

Evet, Programımızda çoklu kullanıcı oluşturabildiğiniz gibi birden fazla bilgisayarda da programı kullanabilme imkanı sunulmaktadır. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemenize gerek olmaksızın.

Programımız kullanıcı dostu arayüzü ile çok fazla desteğe ihtiyaç duyulmamak üzere tasarlanmıştır. Sizlere kolaylık olması için "Eğitim Videolarımız" kısmından tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ancak yine de olası destek durumunda bizlere "Canlı Destek, WhatsApp veya İletişim numaralarımızdan" ulaşabilir, uzaktan yardım programları aracılığı ile hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Programımızın satış fiyatı 10.000 TL + Kdv'dir.
Başka herhangi bir ek ödeme olmaksızın tek seferde ödeme ile programa sahip olabilirsiniz.

Gerekli ödeme miktarı banka hesap numaralarımıza yapıldıktan sonra program lisanslama işlemi yapılıp gerekli kurulum işlemlerine geçilmektedir.

Programımızı kullanmak için her yıl ödeme yapmak zorunda değilsiniz.
Programımızın satın alındığı tarih itibari ile 1 yıl garanti kapsamındadır. Teknik desteklerden ve çıkacak versiyonlardan ücretsiz yararlanabilmektesiniz. Sonraki yıl herhangi bir destek ihtiyacınız bulunmuyor ise bizlere bir bedel ödemenize gerek yoktur. Programın mevcut halini kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kullanıcılarımız bizlerden destek almak ve yeni versiyonlardan yararlanmak isterse bunun için teknik destek ve bakım anlaşması yapılmaktadır.

Programımızda SMS gönderim işlemi yapılabilmektedir. SMS modülünü kullanabilmeniz için kontör vs. gerekli olduğu için entegrasyon sağlamış olduğumuz SMS firmalarına ait üyelik bilgilerini girdikten sonra gönderim yapabilirsiniz.